ART / Lithographs / Offsettryck 12969274
nr 1296 9274
Sture Valentin Nilsson
(1924-1990), Sverige
Sture Valentin Nilsson (1924-1990), Sweden. Signed, numbered 134/180, dated -84, Strindberg. Sheet: 62x49 cm,
Offsettryck, Signerad, numrerad 134/180, daterad -84, Strindberg. Bladets mått: 62x49 cm
Sture Valentin Nilsson, Swedish painter born 1924, dead 1990.
SEK 250
Monday December 9 2019
at 18:54:27
100 kr
200 kr
Sture Valentin Nilsson
Read more about Sture Valentin Nilsson